Tóth András: mesterötös!

Túl vannak a csapatok a tizedik fordulón a Megye IV-ben, Magyargencsen tizenhárom gól született. A külsővati Libis Zoltán mesternégyesig jutott, Tóth András (Bakonytamási) pedig öt találatig meg sem állt.

Gyorsan szeretnél értesülni a bakonyfoci.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

Északi csoport

A listavezető Külsővat kiütötte hétvégi riválisát, miután 11:2-es győzelmet ünnepelhetett a Magyargencs felett. Az éllovas az első félidőben csupán 4:2-re vezetett, a gólfieszta a második játékrészben indult be igazán. Libis Zoltán hat perc alatt triplázott, majd végül négy gólig jutott a csatár. A csapat második legeredményesebb játékos a triplázó Kiss Gábor Lajos volt.

Magabiztos győzelmet aratott a Marcalgergelyi SE a Lovászpatona felett, a hazaiak négy góllal tömték ki Nagy István kapuját. Kovács Tibor és Szalai Imre két-két gólig jutott.

A Bakonytamási SE játékosai is megszórták magukat, és nyolc gólt akasztották a sereghajtó Homokbödöge kapujába. Tóth András öt gólt vállalt magára.

Idegenből rabolt három pontot a Borsosgyőri ISE, a csapat a Döbrönte otthonában aratott kétgólos győzelmet. A borsosgyőri gólokat Polauf és Márczis szállították.

Közép csoport

Három pontot rabolt a Tapolcafői SE otthonából a Dabrony SC, miután Sándor Ferenc mesterhármasával 3:1-re múlták felül a hazaiakat. A 32. percben kettős kiállításra került sor Bandi Zoltán (Tapolcafői SE), illetve Vajda Milán (Dabrony SC) egyszerre kényszerültek elhagyni a pályát.

Újra nyert a Kéttornyúlaki SE, a csapat hazai környezetben a Szentgál SE játékosait verte 3:1 arányban.

A Dáka SE – Kamond FC mérkőzés háromgólos vendég győzelemmel ért véget, a kamondiak a második játékrészben Bakos, Hári és Mecséri találatával húzták be a mérkőzést.

Magabiztos győzelmet aratott a Borsosgyőri ISE, a vendégek Varga Szabolcs vezetésével – a játékos duplázott – öt góllal tömték ki a somlóvásárhelyieket.

Keleti csoport

Szoros mérkőzésen maradt alul a Tihanyi FC a várpalotai BSK-val szemben, a vendégek 3:2-es győzelemnek örülhettek kilencen percnyi játék után.

A forduló legnagyobb arányú győzelmét a Bakonynána aratta, a csapat hétgólos vereséget mért a Dörgicse SE játékosaira. A találkozón Dávid Ádám és Valler Kriszitán is duplázott. A listavezető hajmárkériek négy góllal tömték ki a jásdi kaput.

Déli csoport

A listavezető kolontáriak ezúttal sem hibáztak, és 4:2-es győzelemnek örülhettek a sümegprágai SE játékosai felett. A találkozón Kalász Attila két góllal járult hozzá a hazai sikerhez.

Az UTSE 6:3-ra verte a Nemesvitát, az összecsapáson Nagy Zoltán (UTSE) háromszor, Molnár István (UTSE) pedig kétszer iratkozott fel a gólszerzők közé.

címlapkép: varpalotaifoci.hu

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.